RAD

Royal Academy of Dance

RAD

Werking van de RAD

De balletschool maakt deel uit van het internationale netwerk van de Royal Academy of Dance, kortweg RAD, een prestigieuze opleiding “klassiek ballet” die een danssyllabus aanbiedt aan dansers vanaf 3 jaar.

De RAD streeft al sinds 1920 de hoogste standaard na bij het vormen van haar balletpedagogen. Het systeem voorziet regelmatig opgelegde bijscholingscursussen voor haar leden waarbij extra aandacht gaat naar vernieuwde pedagogische danstechnieken.

Jaarlijks krijgen de leerlingen de mogelijkheid om examens af te leggen voor een jury van de RAD-Londen. De examens van de children’s en higher grades gaan door in onze school. Deze van de vocational grades worden afgenomen in Antwerpen of Parijs.

De examens zijn niet verplicht maar het is wel erg motiverend voor de kinderen om naar een examen toe te werken en te mogen laten zien wat ze kunnen.

Contact
Volg ons